Įdomi ir funkcionali detalė

fasado roletaiJei jums rūpi jūsų namų ar verslo įstaigos interjeras ir eksterjeras, veikiausiai atkreipiate dėmesį į menkiausias smulkmenas. Viena tokių detalių – langų uždangos, ne tik atliekančios estetinę funkciją ir puikiai papildančios namų interjerą, bet ir apsaugančios nuo tiesioginių saulės spindulių bei turinčios kitų privalumų. Veikiausiai atspėjote, jog kalbėsime apie tai, kokie fasado roletai tinkamiausi jūsų pasirinktų langų apsaugai.

Valdymo patogumas

Pasaulyje jau įprasta prie langų įrengti fasado roletus. Lietuvoje tai vis dar laikoma šiokia tokia naujove. Roletai paprastai montuojami stiklo fasadų arba langų išorėje – tokie roletai paprastai kur kas geriau sulaiko tiesioginius saulės spindulius, nei mums jau įprasti vidaus roletai. Be to, norintiems visiško komforto, džiugi žinia – roletai yra bene patogiausiai valdoma priemonė langams uždengti. Paprastai jie gali būti valdomi rankine pavara arba elektroniniu būdu. Vis populiarėja pastarieji, t. y. automatiniai roletai – juos renkasi didžioji dauguma klientų. Galima pasirinkti, kaip valdysite roletus – klavišiniais jungikliais arba valdymo pultu. Be to, jei prijungsite savo roletus prie tam tikrų išmaniųjų sistemų, galėsite juos valdyti net per atstumą. Sistemos leidžia automatiškai sureguliuoti laiką ir užprogramuoti norimas komandas. Informacija, reikalinga valdymui, rengiama pagal specialių oro daviklių duomenis.

Atlaiko sudėtingas oro sąlygas

Oro sąlygos paprastai yra vienas svarbiausių aspektų, kuriuos verta apmąstyti renkantis tam tikrus fasado elementus. Pagrindinė priežastis, kodėl dauguma renkasi roletus fasadui, yra tai, jog roletas suteikia stipriausią apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei pro jūsų namų langus ar prekybines vitrinas nuolatos spigina saulė, po tam tikro laiko tai ima erzinti, todėl jums reikalingas praktiškiausias sprendimas. Rinkitės tik pažangiausias audinio technologijas turinčius roletus, neleisiančius patalpoms pernelyg prikaisti, tuomet galėsite džiaugtis ir sumažėjusiomis išlaidomis oro kondicionieriams bei vėdinimo sistemoms. Roletų mechanizmas gali būti montuojamas ant fasado, t. y., išorėje. Dėl pažangiausių technologijų, roletai ne tik sulaikys žalingus ultravioletinius spindulius, bet ir bus atsparūs drėgmei, o tai naudinga, nes mūsų klimato juostoje dažnai pasitaiko kritulių. Nei rudens lietus, nei žvarbios žiemos pūgos neturės įtakos jūsų roletams, jei pasirinkti  audiniai bei konstrukcijos bus tvirtos ir pritaikytos prie bet kokių klimato sąlygų. Taigi, jūsų roletai bus ne tik tvirti, bet ir gražūs net ir po kelių metų, kadangi audiniai neišbluks ir nebus apgadinti.

Estetiškas sprendimas

Dar viena priežastis, jau minėta teksto pradžioje – roletų estetiškumas. Perdirbami ir nedegūs roletai ne tik draugiški aplinkai, bet ir puikiai atrodo. Rinkdamiesi roletų audinius, atkreipkite dėmesį į tai, jog jie gali būti skirtingo tankumo – taigi, galite rinktis, kokios apsaugos nuo saulės norite: persišviesiantys roletai sukurs subtilų šviesų žaismą, o visiškai užtamsinantys audiniai bus puiki apsauga nuo pašalinių akių. Užtamsinantys roletai puikiai tinkami konferencijų salėms, jei renkate roletus viešosioms įstaigoms, o privačiuose namuose – miegamiesiems. Išskirtinumo ir šiuolaikiškumo suteikiantys roletai būna ne tik iš autinio – galite rinktis ir žaliuzės roletai. Bet kuriuo atveju, ši šiuolaikiška ir išskirtinė detalė bus puikus pasirinkimas jūsų pastatui. Svarbiausiai – sumaniai suderinti visus spalvinius derinius, kad lango rėmai ir bendra pastato spalva puikiai derėtų ir prie roletų atspalvio. Patariama rinktis roletus, montuojamus išorėje – tuomet į vidų patenka tinkamiausias šviesos kiekis, be to, viduje lieka daugiau erdvės. Roletai ypač tinkami biuruose, kuriuose reikia sukurti tvarkos įspūdį. Fasado roletai neabejotinai pagyvins jūsų interjero sprendimus.

Comments are closed.