Įspūdžiai iš Birštono

Kadangi savaitgalis Birštone pagaliau pasibaigė, ketinu papasakoti įspūdžius. Šią dovaną, apsilankymą Birštone, gavau dėl diplomo įteikimo. Žmonės mėgsta tokias progas savaitgalis Birštoneįsimintinai atšvęsti, paminėti ir tiesiog pasimatyti tokioje nuostabioje vietoje kaip Birštonas. Tad ką mums verta žinoti apie šią nuostabią kelionę, kokia ji buvo, ir ką galima apie ją pasakyti?

Buvo geras oras

Gerai, kad kuponas, su kuriuo galėjo būti pasirenkamas savaitgalis Birštone dviems viename nuostabiame viešbutyje galiojo taip gerai ir buvo toks patikimas, jog galėjome išsirinkti kurį nori savaitgalį. Manau, didelė klaida žmonėms dovanoti apsilankymą kitame mieste arba net kažkokiame spektaklyje savame mieste, jeigu nėra žinoma, ar ta diena bus laisva. Todėl ir savaitgalis Birštone mums iškrito ne atsitiktinis. Patys pasirinkome ir nusprendėme, kuris savaitgalis Birštone mums labiausiai tinka, ir kada labiausiai norėtume ten apsilankyti. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Lankėmės ne tik pagal tai, kada galime, bet ir pagal tai, kada būna koks oras. Iš tiesų į tokius kurortinius miestelius važiuojame labai retai, todėl tikrai norisi, kad savaitgalis Birštone dviems būtų įsimintinas ir nuostabus, o ne kažkoks atsitiktinis ir tiesiog nieko gero neduodantis, kai sėdi viešbutyje, žiūri pro langą, o laukia pliaupia lietus. Taigi, mums tikrai pavydėtinai pasisekė. Buvo labai geras oras, labai smagu.

Pasivaikščiojimai

Žinoma, kai geras oras, tai nors ir norisi pasilepinti visokiomis viešbučio ir SPA centro pramogomis, bet pirmiausiai domina poilsis Birstone gamtoje. Norisi ten smagiai praleisti laiką, pasivaikščioti. Mane nustebino, kad ten yra tokia didelė, plati, visiškai sutvarkyta ir graži krantinė. Gali ir su dviračiu ten ja važiuoti, jeigu tokį turi (galima ir dviračių nuoma), gali ir su vežimėliu vaiką stumtis, ir šiaip eiti, vis prisėdant prie vieno ar kito suoliuko. Toks romantiskas savaitgalis yra tikrai gera dovana, nes gali pasivaikščioti kaip tik nori, kiek tik nori. Vasarą dienos metu su daug poilsiautojų, jaunų šeimų, o vakare – romantiškai, žibintų ir mėnulio šviesoje.

Vanduo

Žinoma, tokios savsaitgalio akcijos visiems numato ir pramogas prie vandens. Jeigu jau nusprendei keliauti į vietą, kur bus smagu ir šilta, tai vasarą norėtųsi ten ir išsimaudyti. Labai gerai, nes Nemunas ten švarus ir šiltas, be to, neatrodo labai sraunus bei pavojingas. Taigi, specialiame pliaže spėjau ir išsimaudyti, ir šiek tiek pasideginti. O paskui grįžusi dar ir užlipau ant piliakalnio (ar plokščiakalnio), nuo kurio atsiveria puiki panorama.

SPA pramogos ir maistas

Aišku, pasivaikščioti ir išsimaudyti Nemune galima bet kada pro šalį važiuojant irs stabtelėjus. Tačiau mus čia atviliojo savaitgalio akcijos, kurios prieš tai sudomino mūsų draugus. Jie mums ir padovanojo kuponus ir apsilankymus šiame puikiame Suvalkijos, o gal Dzūkijos kurorte. Tai tikrai graži vieta, kur gali nuostabiai pailsėti, ir Birstonas SPA yra viena iš priežasčių, kodėl reikia pirkti nakvynę. Jeigu tiesiog užsuksi, važiuojant pro šalį, tai nieko per daug nepajausi. Bet jeigu domina romantiskas savaitgalis dviems , tada reikia imti ir viešbučio kambarį. O taip pat – SPA procedūras.

Priklausomai nuo to, kuriame SPA centre ir viešbutyje gyvensite, galite gauti skirtingų malonumų bei sveikatos procedūrų. Jų yra įvairių ir visos vertos dėmesio. Bet turbūt pirmiausia rinksitės tai, kas arčiau širdies ir piniginės. Nieko nuostabaus, tai dažnas, be tikrai ne prastas pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>