Naudotas kasos aparatas kaina

Ką reikia žinoti, perkant naudotą kasos aparatą

naudotas kasos aparatas kaina

naudotas kasos aparatas kaina

Prieš perkant bet kokį įrenginį, dažnai kyla klausimas: „Naujas ar naudotas“? Žinoma, jog kasos aparatai taip pat nėra išimtis. Jeigu perkant automobilį, atsakyti į šį klausimą yra nesudėtinga, tai kasos aparato atveju klausimų gali kilti kiek daugiau. Suprantama, kad naudotas kasos aparatas kaina nusileidžia naujam ir tai yra pagrindinis jo privalumas, bet, kaip ir perkant automobilį, svarbu įvertinti daug kitų aspektų.

Naujas ar naudotas?

Kadangi kasos aparatų kainos gali skirtis keletą kartų, tai yra bene esminis klausimas, nuo kurio priklauso tolesnė sprendimo eiga. Deja, universalaus atsakymo čia nėra. Ypač svarbu įvertinti, kam ir kaip bus naudojamas kasos aparatas, taip pat kokia yra priimtina įrenginio kaina ir svarbiausios charakteristikos. Būtent į jas svarbu atkreipti dėmesį, nes kai kurių modelių ar funkcinių derinių, naudotų aparatų rinkoje, paprasčiausiai nėra galimybės įsigyti arba jų atvežimas gali kainuoti tiek pat, kiek naujas modelis. Prieš priimant sprendimą, galime tiesiog pasiūlyti peržvelgti naujo ir naudoto kasos aparato privalumus ir trūkumus.

Kasos aparatų trūkumai ir privalumai

 Žemiau išvardinti naujų ir naudotų kasos aparatų privalumai ir trūkumai.

Naujas:

Privalumai:      gamintojo garantija; galimybė pasirinkti norimą komplektaciją ar dizainą.

Trūkumai:        didelė kaina;    tam tikrų komplektacijų gali tekti ilgai laukti.

Naudotas:

Privalumai:      maža kaina;     nereikia laukti pristatymo (tačiau ne visais atvejais).

Trūkumai:        Neaiški naudojimo istorija (patikimumas).

Didžiausias naujo kasos aparato privalumas – gamintojo garantija. Svarbu pabrėžti, kad tai nėra lygu patikimumui, nes visada pasitaiko gamybos broko, tačiau kai perkamas naujas kasos aparatas, gamintojas garantuoja, kad tam tikrą laikotarpį jį taisys arba pakeis nauju. Žinoma, ši procedūra gali užtrukti, tačiau toks kasos aparatas kaina vis tiek bus pigesnis nei jį remontuojant patiems. Taip pat tam tikrais atvejais ypač svarbu priderinti aparatą prie prekybos vietos interjero, o naujų kasos aparatų pardavėjai gali pasiūlyti įvairias korpusų modifikacijas, geriausiai tinkančias prie patalpų išplanavimo ar dizaino. Žinoma, toks kasos aparatas kaina bus brangesnis už analogus, bet tam tikrose situacijose tai pateisinama. Pagrindinis trūkumas – šie kasos aparatai kaina dažnai net kelis kartus lenkia naudotus. Naudotas kasos aparatas ypač patrauklus kaina, tačiau perkant tokį įrenginį nežinoma, kas ir kaip jį prieš tai naudojo. Toks aparatas gali netikėtai sugesti pačiu netinkamiausiu metu, o pardavėjas dažniausiai taiko tik kelių savaičių garantiją (arba išvis jokios). Taigi nors naudotas kasos aparatas kaina nusileidžia naujam, tačiau svarbu atsižvelgti, ar jam sugedus patirti nuostoliai nebus didesni nei sutaupyta suma. Kitas aspektas – skirtingas įvairių modelių remontas. Perkant naują įrenginį, remontu rūpinsis pardavėjas, tačiau turint naudotą, viską teks atlikti patiems, o tam tikrų modelių remontas gali būti ypač sudėtingas net profesionalioms remonto dirbtuvėms.

Į ką atkreipti dėmesį perkant naudotą kasos aparatą

Nusprendus pirkti naudotą kasos aparatą, svarbu nepamiršti ypač atidžiai apžiūrėti įrenginį. Pirmiausia tikslinga atkreipti dėmesį į korpusą. Jeigu jis labai nusitrynęs arba matomi lūžusio ar klijuoto plastiko ženklai, egzistuoja didelė tikimybė, kad jis buvo nukritęs ar patyręs kitų mechaninių pažeidimų. Tokių kasos aparatų kaina gali būti ypač patraukli, tačiau yra didelė tikimybė, kad buvo pažeistos judančios dalys ir įrenginį gali tekti remontuoti. Taip pat nusidėvėjęs korpusas rodo, kad kasos aparatas buvo intensyviai naudotas, o turint omenyje, kad kiekvienas įrenginys turi ribotą naudojimo valandų skaičių iki remonto, tikėtina, jog toks kasos aparatas taip pat artimoje ateityje pareikalaus remonto. Kitas aspektas – kasos aparato veikimas. Ypač svarbu prieš perkant jį įjungti ir, esant galimybei, patikrinti kiek įmanoma daugiau funkcijų. Naudotas kasos aparatas kaina gali būti labai patrauklus, bet jį įsigijus ir sužinojus, kad dalis funkcijų neveikia, ne visi pardavėjai gali sutikti jį pakeisti kitu. Rinkoje yra tikrai didelis naudotų kasos aparatų pasirinkimas (tiek kokybiškų, tiek nekokybiškų), tačiau neskubant ir atidžiai renkantis įrenginį galima sutaupyti bei džiaugtis kokybišku pirkiniu ne vienerius metus. Žinoma, perkant abejotinos kokybės produktą, naudotas kasos aparatas kaina gali lenkti naują, taigi kiekvienu atveju svarbu priimti atsakingą sprendimą.

One thought on “Naudotas kasos aparatas kaina

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>