Pasivažinėjimas po Vilnių nauju automobiliu

bmw 530 automobilisTam, kad pamatytum gražiausias Vilniaus vietas, gali vežti ir sena „Mazda“, gali vežti ir naujas BMW 530 automobilis ar net ir dviratis. Tai priklauso nuo jūsų ir to, ko patys iš tiesų norite. Šį kartą mes nusprendėme turėti netradicinį savaitgalį. Nors gyvename Vilniuje jau seniai ir atrodo, kad esame jį visą skersai – išilgai išnarstę, kartais norime padaryti kažką tokio, kas būtų neįprasto. Visada sakoma, kad į senus dalykus galima pažvelgti naujai. O štai miestas, ir dar toks su turtinga istorija, daugiakultūris kaip Vilnius, niekada nebus ta vieta, kurią galėsite pavadinti tiesiog „sena ir atsibodusia“. Čia visada galima rasti kažką naujo, besikuriančio, kartu galime stebėti, kaip atsidengia kokie nors praeities segmentai. Taigi, išnuomotas naujas „BMW 530“ automobilis mus šį sykį vežiojo po Vilniaus vietas ir leido pamatyti jas naujai, skirtingai.

Atsinaujinančiame stoties rajone

Kai su automobiliu važinėji vienoje vietoje, mieste, „BMW 530d“ kuro sanaudos, kaip ir bet kurio kito automobilio, niekada nebūna panaudotos itin efektyviai. Kaip sakant, galima rasti ir geriau. Tačiau matosi, kad šiuo atveju, mes net nepastebėjome šio praradimo. Pirmoji mintis buvo tiesiog smagiai pasivažinėti po stoties rajoną ir jame pamatyti pokyčius. Nuo tada, kai atsikraustėme į Vilnių, čia galima pamatyti visokių dalykų. Vienas iš jų yra ir tas pats atsinaujinantis stoties rajonas. Jeigu prieš 10 metų tai buvo tik visų aplenkiama ir pavojinga laikoma vieta, tai dabar čia pagrindinė madingo jaunimo susibūrimo vieta. Čia įsikūrę populiarios užkandinės, barai ir klubai, vietos, kur telkiasi visa didmiesčio grietinėlė, lyg susitarusi kartojanti burtažodį „primena Berlyną“. Gal tikrai primena, bet savo „BMW“ visai nesinorėjo palikti prie stoties stovėjimo aikštelėje, kol ėjome nusipirkti kavos ir chačiapurio. Mat aplink trynėsi įtartini tipai, o netoliese mėtėsi ir švirkštai. Nors rajonas čia madingas, bet gerų mašinų, o ypatingai išnuomotų, žmonės čia palikti be priežiūros tikrai nenori.

Senamiesčio labirintai

Kaip žinia, senamiesčiai buvo suprojektuoti tada, kai vežimai ir arkliai lengvai prasilenkdavo. Dabar su „BMW 530i“ pravažiuoti čia nelengva. Ypač, jeigu tai „BMW 530“ universalas, turintis tikrai nemažą kėbulą. Taigi, turėjome pasivažinėjimą tikru labirintu. Kadangi gatvės labai siauros, ir tokiam automobiliui pralįsti įmanoma, bet prasilenti su kitu būtų negalima, tai daug kur yra padarytas vienpusis važiavimo eismas. Panašiai kaip ir Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos senamiesčiuose. Tik taip įmanoma užtikrinti normalų judėjimą. Jeigu būtume žinoję, kur negalima važiuoti, nes ten bus eismas ne iš tos pusės, tai būtų buvę lengviau. Kadangi nežinojome, pasijutome kaip tikrame akmeniniame labirinte.

Aplinkkelis

Kažin ar yra kita tokia vieta Vilniuje ir šalia Vilniaus, kur taip gerai riedėtų „BMW 530“ automobilis. Ką jau ten „riedėtų“, ten jis tiesiog skrido žaibu. Naujas lygus asfaltas puikiai sukibo su padangomis ir viskas buvo labai gražu bei gera. Tikriausiai būtent tada, kai pasivažinėjama tokia kelio danga, ir būna geri „BMW 530“ atsiliepimai. Nes tik tada iš tiesų gali pajusti tą vėją plaukuose. Tiesa, čia lėkėme jau vakarop. Buvo malonu matyti šiltos jaukios spalvos, geltonos arba oranžinės, šviesas, kurios maloniai apšvietė visą kelią. Jeigu būtume dar turėję šiek tiek laiko, ir jeigu dar nebūtų buvęs vakaras, ko gero, būtume norėję užsukti į „IKEA“, bet atidėjome tai kitam pasivažinėjimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>